OTRS Integration (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Type
hi: प्रकार

en: Subject
hi: विषय

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Text
hi: लेख

en: To
hi: को
