OTRS Integration (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Type
hr: Vrsta

en: Subject
hr: Naziv

en: Password
hr: Lozinka

en: Text
hr: Tekst

en: To
hr: Za

en: Tickets
hr: Karte
