OTRS Integration (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Type
hu: Típus

en: Subject
hu: Tárgy

en: Password
hu: Jelszó

en: Text
hu: Szöveg

en: To
hu: Hova

en: Tickets
hu: Hibajegyek
