OTRS Integration (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Text
hy: Տեքստ

en: To
hy: Ում
