OTRS Integration (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Type
ja: タイプ

en: Subject
ja: 件名

en: Password
ja: パスワード

en: Text
ja: テキスト

en: Create New
ja: 新規作成

en: To
ja: 宛先
