OTRS Integration (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: Subject
jv: Subyek

en: Password
jv: Sandhi

en: Text
jv: Teks

en: To
jv: Marang
