OTRS Integration (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Text
kk: Текст

en: To
kk: Қайда
