OTRS Integration (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Text
km: អត្ថបទ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ
