OTRS Integration (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: To
kn: ಗೆ
