OTRS Integration (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Type
ku: جۆر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Text
ku: دەق

en: To
ku: بۆ
