OTRS Integration (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Type
lv: Veids

en: Subject
lv: Temats

en: Password
lv: Parole

en: Text
lv: Teksts

en: Create New
lv: Izveidot jaunu

en: To
lv: Kam
