OTRS Integration (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Type
mr: प्रकार

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Text
mr: अक्षर

en: To
mr: प्रति:
