OTRS Integration (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Text
nl: Tekst

en: Create New
nl: Nieuwe aanmaken

en: To
nl: Naar
