OTRS Integration (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: To
pa: ਵੱਲ
