OTRS Integration (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: Subject
pl: Tytuł

en: Password
pl: Hasło

en: Text
pl: Tekst

en: To
pl: Do
