OTRS Integration (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Type
fa: نوع

en: Subject
fa: موضوع

en: Password
fa: رمز

en: Text
fa: متن

en: To
fa: به
