OTRS Integration (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: Subject
ps: موضوع

en: Password
ps: پټ توری

en: Text
ps: متن

en: To
ps: ته
