OTRS Integration (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Type
pt: Tipo

en: Subject
pt: Assunto

en: Password
pt: Senha

en: Text
pt: Texto

en: Create New
pt: Crie um novo

en: To
pt: Para
