OTRS Integration (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Type
ru: Тип

en: Subject
ru: Тема

en: Password
ru: Пароль

en: Text
ru: Текст

en: To
ru: Кому

en: Tickets
ru: Запросы
