OTRS Integration (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Type
si: වර්ගය

en: Subject
si: කාරණය

en: Password
si: මුරපදය

en: Text
si: වගන්ති
