OTRS Integration (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: Subject
sl: Zadeva

en: Password
sl: Geslo

en: Text
sl: Besedilo

en: To
sl: Za
