OTRS Integration (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Subject
sq: Subjekti

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: To
sq: Për
