OTRS Integration (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Type
sv: Typ

en: Subject
sv: Ämne

en: Password
sv: Lösenord

en: To
sv: Till

en: Tickets
sv: Ärenden
