OTRS Integration (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Type
ta: வகை

en: Subject
ta: பொருள்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Text
ta: உரை

en: To
ta: பெறுநர்
