OTRS Integration (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Type
te: రకం

en: Subject
te: విషయం

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Text
te: పాఠ్యం

en: To
te: ఎవరికి
