OTRS Integration (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Type
tr: Tip

en: Subject
tr: Konu

en: Password
tr: Parola

en: Text
tr: Metin

en: Create New
tr: Yeni Oluştur

en: To
tr: Kime

en: Tickets
tr: Biletler
