OTRS Integration (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Type
ug: تىپى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Password
ug: پارول

en: Text
ug: تېكىست

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى
