OTRS Integration (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Type
uk: Тип

en: Subject
uk: Тема

en: Password
uk: Пароль

en: Text
uk: Текст

en: Create New
uk: Створити

en: To
uk: До

en: Tickets
uk: Квитки
