OTRS Integration (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Username
ur: اسم صارف

en: Type
ur: قِسم

en: Subject
ur: موضوع

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Text
ur: متن
