OTRS Integration (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Type
vi: Kiểu

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Text
vi: Văn bản

en: To
vi: Đến
