OTRS Integration (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Type
bo: རིགས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: To
bo: སྐུར་ས
