OTRS Integration (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Subject
eo: Temo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Text
eo: Teksto

en: To
eo: Al
