OTRS Integration (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Type
es: Tipo

en: Subject
es: Asunto

en: Password
es: Contraseña

en: Text
es: Texto

en: Create New
es: Crear una nueva

en: To
es: Para
