OTRS Integration (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Subject
fr: Objet

en: Password
fr: Mot de passe

en: Text
fr: Texte

en: Create New
fr: Créer un nouveau

en: To
fr: À
