OTRS Integration (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Type
he: סוג

en: Subject
he: נושא

en: Password
he: סיסמה

en: Text
he: טקסט

en: To
he: אל
