OTRS Integration (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Type
id: Jenis

en: Subject
id: Judul

en: Password
id: Sandi

en: Text
id: Teks

en: To
id: Untuk
