OTRS Integration (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Type
is: Gerð

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Password
is: Lykilorð

en: Text
is: Texti

en: To
is: Til
