OTRS Integration (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Type
ka: ტიპი

en: Subject
ka: სათაური

en: Password
ka: პაროლი

en: Text
ka: ტექსტი

en: To
ka: მიმღები
