OTRS Integration (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Subject
lt: Tema

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Text
lt: Tekstas

en: To
lt: Iki
