OTRS Integration (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Type
ml: തരം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്
