OTRS Integration (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Password
mn: Нууц үг

en: Text
mn: Текст
