OTRS Integration (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Subject
ne: विषय

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Text
ne: अक्षर

en: To
ne: लाई
