OTRS Integration (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Type
oc: Tipe

en: Subject
oc: Objècte

en: Password
oc: Senhal

en: Text
oc: Tèxte

en: To
oc: A
