OTRS Integration (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Type
ro: Tip

en: Subject
ro: Subiect

en: Password
ro: Parolă

en: To
ro: Către
