OTRS Integration (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: Subject
sk: Predmet

en: Password
sk: Heslo

en: To
sk: Komu
