OTRS Integration (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Subject
sr: Предмет

en: Password
sr: Лозинка

en: Text
sr: Текст
