OTRS Integration (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Type
th: ประเภท

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Text
th: ข้อความ

en: To
th: ถึง
