Ouibounce Exit Modal (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: here
cs: zde

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Content settings
cs: Nastavení obsahu

en: day(s)
cs: dnů
