Ouibounce Exit Modal (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: here
da: her

en: Installed
da: Installeret

en: Content settings
da: Indstillinger for indhold

en: day(s)
da: dag(e)

en: Cookie domain
da: Cookie-domæne
