Ouibounce Exit Modal (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: here
el: εδώ

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: day(s)
el: ημέρα(ες)
